You are here: Home > Uncategorized > Kad žaislas neteiktų tik vienkartinio susidomėjimo

Kad žaislas neteiktų tik vienkartinio susidomėjimo

pliušiniai meškiukai

Labai dažnas atvejis, kai nupirkę vieną ar kitą reklamuotą žaislą, dėl kurio vaikas atrodė padarytų bet ką pastebime, kad po dienos kitos naujasis pirkinys jau tūno kampe. Ojuk televizijos ekranai rėkte rėkia, kaip šis produktas padės skatinti vaiko kūrybiškumą bei socialinius įgudžius. Tačiau nereiktų visos kaltės suversti gamintojams, nes ir mūsų pačių pareiga padėti vaikui kasdien atrasti tą patį žaislą iš naujo.

Visų pirma labai svarbu atsižvelgti į konkrečius vaiko pomėgius bei interesus, ypač jei žaislą renkate savarankiškai, o ne kartu su atžala. Ne visada produktas skirtas trimečiui atitiks būtent jūsų vaiko susidomėjimą, galbūt turite sūnų ar dukrą, kurio intelektas jau šiek tiek labiau išsivystęs, nei aplinkinių bendraamžių ir mieli pliušiniai meškinai jau nekels jokio smalsumo, o štai mokomosios knygelės tiesiog prikaustys dėmesį. Tokiu atveju jums net nereikės įdėti papildomų pastangų bandant įtikinti vaikus koks tai įdomus žaidimas ir kodėl su juo reiktų žaisti.

Žinoma, labai sveikintina jei nuo ankstyvo amžiaus pradedate vaikus pratinti prie žaidimų į kuriuos įsitrauktų ir kiti šeimos nariai. Jų pasirinkimas išties platus, o bendradarbiavimas skatina mažuosius išsiugdyti empatijos, dtaugiškumo jausmus, suprasti bendradarbiavimo naudą bei apskritai tėvams geriau pažinti vaikus, o vaikams tėvus, kas pripažinkime šiame beprotiško tempo pasaulyje tampa tikru iššūkiu. Dauguma vaikų labai noriai įsitraukia į veiklas kartu su tėvais, todėl vos išgirdę pasiūlymą  pažaisti kartu tiesiog šokinėja iš laimės, tad nepamirškite atrasti bent vienos kitos valandos savaitėje tokiai bendrai veiklai.

Taip pat vaikams daug patrauklesni ir“ kalbantys“ žaislai. Galima atrasti įvairių įgarsintų  didelių pliušinių meškinų, figūrėlių, judančių animacinių veikėjų vietoj nuobodžių senųjų variantų. Tuo pačiu vaikas bus skatinamas ir daugiau pajudėti ar tiesiog mąstyti, ypač jei tai koks dronas ar radiobangomis skraidimas lėktuvėlis.

Tad nepatinėkite būti išradingi ir galiausiai parodyti pavyzdį patiems, nes vaikai- tai mūsų mažos kopijos.

 

 

 

 

 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Leave a Reply

?>